توافقنامه شرایط و ضوابط استفاده از سامانه مشاوره روانشناسی آنلاین یاری‌وی

متن زیر توافقنامه بین سامانه مشاوره روانشناسی آنلاین یاری‌وی و شما به عنوان استفاده کننده از خدمات این سامانه می‌باشد. لطفا جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس‌های سامانه مشاوره روانشناسی آنلاین یاری‌وی آن را به دقت مطالعه نمایید.
استفاده از سامانه یاری‌وی، عضویت در سامانه، ثبت مشخصات و ورود به محیط سامانه یاری‌وی، استفاده از محیط کاری، درخواست مشاوره یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش مالی و به طور کلی هرگونه فعالیت در سامانه یاری‌وی به معنای رویت و مطالعه دقیق این توافقنامه، آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و اعلام موافقت خود با تمام بندهای این توافقنامه می‌باشد.
توافقنامه پیش رو حقوق متقابل و الزامات سامانه یاری‌وی و”شما“ به عنوان کاربر را در هنگام عضویت و استفاده از خدمات سامانه تعیین می‎‌کند.
در صورتی که شما با تمام و یا بخشی از این شرایط و قوانین استفاده از سامانه موافق نیستید از سامانه یاری‌وی خارج شوید و از آن استفاده ننمایید.
حریم خصوصی
سامانه یاری‌وی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این سامانه استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سامانه یاری‌وی متعهد می‏‌شود در حد توان امنیت حریم شخصی کاربران را تامین نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سامانه یاری‌وی، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سامانه، کاربران رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهند.
کاربر با اطلاع از اینکه هنگام استفاده از سامانه یاری‌وی، ممکن است اطلاعاتی شخصی نظیر شماره تلفن، جنسیت، نشانی پست الکترونیکی و ... ارائه کرده و رضایت می‌دهد سامانه یاری‌وی تنها اطلاعات هویتی را در اختیار مشاورین قرار می‌دهد. اطلاعات تماس شما تنها در اختیار تیم پشتیبانی است تا بتوانند درباره درخواستی که دارید، با شما تماس بگیرند و شماره تلفن شما صرفا برای هماهنگی جلسات با شما و راهنمایی شما می‌باشد.
لازمه ارائه خدمات توسط مشاور، داشتن اطلاعات شما (مانند تلفن، مشخصات فردی و…) است.
این سرویس‌دهندگان به اطلاعات شخصی شما دسترسی نخواهند داشت و تنها در سامانه خدمات مورد نیاز را فراهم می‌کنند.
سامانه یاری‌وی به هیچ عنوان اطلاعات ورود کاربران به محیط سامانه را از طریق پیامک یا ایمیل از آنها مطالبه نخواهد نمود.
شناسه کاربر و رمز عبور برای ورود به محیط سامانه می‌باشد و مسئولیت حفظ آن بر عهده استفاده کننده می‌باشد. در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک در حساب کاربری خود، سریعا جهت تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید و سامانه یاری‌وی را از این فعالیت‌های مشکوک مطلع نمایید.
به روزرسانی سامانه
سامانه یاری‌وی برای بهبود عملکرد خود هر زمان که صلاح بداند می‌تواند در عملکرد سامانه تغییراتی اعمال نماید. این اعمال تغییر ممکن است منجر به اختلال در عملکرد سامانه یا غیر فعال شدن سامانه برای بازه زمانی کوتاه یا بلندی شود. مشاور و کاربر با علم به امکان توقف عملکرد سامانه از خدمات این سامانه استفاده می‌نمایند و حق هرگونه اعتراض یا جبران خسارت را نسبت به آن از خود ساقط می‌نمایند.
لینک به خارج از سامانه
در صورتی که لینکی درون هر یک از بخش‌های سامانه یاری‌وی وجود داشته باشد به معنی تایید فعالیت‌ها و محتوی آن سایت نمی‌باشد. هرگونه تراکنش مالی یا تعهدی احتمالی از سوی آن سایت بر عهده پدید آورندگان آن سایت می‌باشد و مسئولیت استفاده از خدمات آن سایت تنها متوجه شخص کاربر است.
بندهای عمومی
سامانه مشاوره روانشناسی آنلاین یاری‌وی در محیط وب اپلیکیشن و شبکه اجتماعی در حوزه سلامت روان، بستری میان روانشناسان متخصص و کاربران مهیا کرده است تا هرچه بیشتر این ارتباط را تسهیل نماید و جایگزین مراجعه حضوری به روانشناس نمی‌باشد.
کاربران گرامی تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری با شماره تلفن همراه شخصی خود هستند. هرگونه اهانت به اشخاص، مذاهب، ملیت‌ها، قومیت‌ها و غیره و هرگونه صحبت خارج از مشاوره روانشناسی ممنوع است.
سامانه یاری‌وی تنها نظرات دارای بی‌احترامی به اشخاص، مذاهب، ملیت‌ها، قومیت‌ها و غیره و صحبت‌های خارج از حیطه روانشناسی و مواردی که طبق قانون جرم می باشد و مواردی که خارج از حیطه کاری سامانه است را حذف می‌کند.
هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج در وب سایت به طور مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از مدیر سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی به همراه دارد.
تمام مسئولیت تبلیغات یا متن‌های داخل سایت که از محصول، خدمات یا شرکتی غیر از یاری‌وی برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات و شرکت است و یاری‌وی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. طبیعتاً هرگونه خسارت‌های مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها بر عهده ارائه دهنده آن محصول، خدمات و شرکت است.
کاربر در زمان برگزاری جلسات ویدئویی ملزم به رعایت شئونات اخلاقی و پوششی مشاوره حضوری می‌باشند.
بندهای مرتبط به کاربران
کاربران یاری‌وی می‌بایست صداقت در ارائه اطلاعات داشته باشند. اصل محرمانگی اسرار در یاری‌وی به طور کامل رعایت می‌شود. فقط با اجازه از خود کاربر اطلاعات محرمانه کاربر اعم از نام، تصاویر به مشاورانی که در ارائه مشاوره به وی دخیل هستند، نمایش داده می‌شود .شماره تماس شما برای هیچ مشاوری نمایش داده نمی‌شود بلکه فقط دسترسی به تماس داخل محیط سایت داده خواهد ‌شد.
کاربران باید توجه داشته باشند تمام موارد مشاوره در جلسات مختص همان کاربر است و به هیچ عنوان برای فرد دیگری قابل استفاده نمی‌باشد مگر آنکه فرد ثالث از خود مشاور مذکور مشاوره دریافت نموده باشد.
این سامانه برای مواردی که مراجع مشکلات حاد نداشته باشد و تنها با مشاوره گرفتن به صورت غیرحضوری قابل حل باشد، قابل استفاده است. لذا یاری‌وی برای افرادی با مشکلات عمیقی که منجر به آسیب زدن به خود یا فرد دیگری یا موارد مشابه می‌شوند، قابل استفاده نیست.
کاربری مجاز به استفاده از خدمات سایت می باشد که حداقل 18 سال سن داشته باشد لذا استفاده از افراد زیر سن 18 سال از سامانه یاری‌وی ممنوع می‌باشد
در صورتی که یاری‌وی تشخیص دهد نظری مبتنی بر واقعیت و بیانگر تجربه شخصی کاربران نیست، می‌تواند نسبت به حذف آن نظر اقدام کند.
به هیچ عنوان سوابق مشاوره شما با مشاور به صورت تلفنی یا ویدئویی در سرورهای یاری‌وی به منظور محرمانگی اسرار شما کاربران ذخیره نمی‌گردد.
یاری‌وی تنها برای مشاوره روانشناسی بوده و به هیچ عنوان امکان تجویز یا توصیه دارو میسر نمی‌باشد.
تمامی موارد ذکر شده در جلسات بر پایه صحبت‌های کاربر بوده و صحت صدق اظهارات با وی می‌باشد. مشاور بر اساس اطلاعات ارائه شده از طرف کاربر اقدام به ارائه خدمات می نماید لذا در صورت ارائه اطلاعات ناقص یا نادرست هیچ تقصیری متوجه مشاور یا سامانه نمی‌باشد.
سامانه یاری‌وی صرفا وظیفه برقراری هرچه بهتر ارتباط کاربر با مشاور را دارد و با توجه به اصل محرمانگی اسرار در این سامانه، امکان نظارت بر جزئیات محتوای جلسات مشاوره از طرف سامانه میسر نیست و سامانه یاری‌وی در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی برعهده نمی‌گیرد. کیفیت ارائه خدمات مشاوران در سامانه بر اساس نظرات کاربران سنجیده می‌شود و برای کاربران قابل رویت است.
ضبط جلسات بدون کسب اجازه از مشاور به هر شیوه و طریقی خلاف قانون بوده و در صورت تخلف از طرف کاربر تمام سرویس‌های یاری‌وی برای فرد خاطی قطع خواهد شد.
انتشار جلسات مشاوره به هر شیوه‌ای حتی در صورت موافقت مشاور ممنوع است.
انتخاب روانشناس
تمامی روانشناسان یاری وی از برترین‌ها و متخصصین انتخاب شده اند. انتخاب روانشناس توسط خود کاربر انجام می‌شود. در شرایطی که کاربر برای انتخاب روانشناس و شروع جلسات،نیاز به راهنمایی دارد می‌تواند از طریق جلسه ارزیابی اولیه، برای انتخاب روانشناس راهنمایی بگیرد.
کنسل کردن جلسه و یا تغییر زمان آن
برای تغییر زمان جلسه به زمان دیگر، باید حتما تا 24 ساعت قبل از شروع جلسه‌ مشاوره، این موضوع به پشتیبانی یاری‌وی اطلاع داده شود. توجه داشته باشید در صورتی که تغییر زمان و یا کنسلی جلسه پس از 24 ساعت تا قبل از زمان مشاوره از سمت شما اطلاع رسانی شود، ۵۰٪ هزینه جلسه از شما کسر می‌گردد.
در صورتی که به هر دلیل اعم از مشکل اتصال اینترنت در ایران یا عدم امکان تشکیل جلسه از سمت مشاور جلسه‌ کنسل شود، مراجعه‌کننده می‌تواند بین دریافت وجه پرداختی و یا انتقال جلسه‌ مشاوره‌ خود به زمانی دیگر و یا تغییر روانشناس یک راه را انتخاب کند.
گزارش مشکلات یا شکایات
در صورتی که از روند جلسات مشاوره رضایت نداشته یا شکایتی داشته باشید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی، پیام خود را به تیم پشتیبانی یاری‌وی برسانید تا در اسرع وقت رسیدگی کرده و ترتیب اثر دهند.
پکیج ها و کدهای تخفیف
گاهی اوقات کدهای تخفیفی از جانب مجموعه یاری‌وی به کاربران ارائه میشود که در هنگام پرداخت میتوانند از آنها استفاده کنند. مجموعه در قبال منقضی شدن کدها و اتمام زمان استفاده از آن ها تعهدی ندارد.
پکیج های تخفیفی ارائه شده در سایت در هر مقطع زمانی میتوانند تغییر کنند و یا به طور کل حذف شوند.
هنگام خرید پکیج ، امکان استفاده از کد تخفیف مقدور نمیباشد.
در شرایطی که کاربر درخواست عودت وجه پرداختی را داشته باشد، اگر خرید را با استفاده از کد تخفیف و یا پکیج انجام داده باشد، مبلغ کد تخفیف و یا تخفیف اعمال شده در پکیج از موجودی کاربر کسر می‌شود.
تغییر شرایط و ضوابط
سامانه یاری‌وی می‌تواند در هر زمان تمام یا بخشی از شرایط و قوانین استفاده از سامانه را تغییر دهد تغییرات ایجاد شده فورا در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و به کاربران و مشاوران اطلاع داده می‌شود. ادامه استفاده از سامانه یاری‌وی به منزله مطالعه این صفحه، آگاهی از شرایط جدید و قبول آن می‌باشد.
شرایط و قوانین موجود در این صفحه آخرین تغییرات مربوط به توافقنامه استفاده از سامانه یاری‌وی بوده و جایگزین کلیه توافقات قبلی می‌باشد سامانه یاری‌وی پیشنهاد می‌کند یک نسخه چاپی یا الکترونیکی از این توافق نامه را برای ارجاعات بعدی نزد خود نگه دارید.