سوالات متداول

برای دریافت مشاوره و کلی خدمات دیگه باید حساب کاربری داشته باشید که البته ساخت حساب کاربری رایگان بوده و برای دریافت مشاوره باید هزینه پرداخت کنید.

از طریق دکمه فراموشی رمز عبور، کدی جهت احراز هویت به شماره موبایل شما ارسال می‌شود و سپس با وارد کردن کد می‌توانید رمز جدید برای خود بسازید.

یاری ‌وی خدمات خود را برای افراد با هویت مشخص ارائه می‌دهد و در راستای محرمانگی اسرار به کاربران پیشنهاد می‌دهد که از موبایل شخصی خود استفاده کنند. طبیعتا اگر شخصی از موبایل فرد دیگری استفاده نماید، عواقب آن برعهده همان شخص خواهد بود.

تمامی پیام‌های یاری وی از قبیل اعلانات برگزاری جلسه و برنامه ریزی‌های رزرو جلسات و همچنین تمام اتفاقات و رویداد‌های یاری وی به دو شیوه نوتیفیکیشن و ارسال پیام به موبایل شما ارسال می‌شود. بنابراین برای دریافت به موقع خدمات باید نوتیفیکیشن یاری وی را فعال نمائید.

برای موبایل‌های IOS: سافاری (Safari) را باز کنید و به www.yariway.com بروید. در پایین روی ( ) کلیک کنید تا منوی جدیدی نمایش داده شود. در ردیف پایین اگر انگشت‌تان را به سمت چپ بکشید تا بقیه گزینه‌ها نمایش داده شوند، Add to Home Screen را بزنید. در نهایت روی Add بزنید تا آیکنی از آدرس در صفحه اصلی گوشی ساخته شود. برای موبایل‌های Android: روی منوی سه نقطه‌ای که در بالای Browser قرار دارد، کلیک کرده و در منوی باز شده گزینه Add to Home Screen را بزنید. در نهایت روی Add بزنید تا آیکنی از آدرس در صفحه اصلی گوشی ساخته شود. اکنون اگر به صفحه اصلی گوشی بروید، می‌توانید آیکن آدرس را در آنجا ببینید.

خیر؛ یاری وی به صورت اتوماتیک اختلاف ساعت را محاسبه می‌کند و شما در ثبت نام یا در تنظیمات، کشور محل زندگی خود را وارد نمائید.

یاری وی سامانه‌ای است که می‌توانید بسته به نیاز خود و امتیازهای روانشناس در لیست مشاوران، حوزه نیاز خود را انتخاب و در آن لیست از بین متخصصین برتر یکی را انتخاب کنید. همچنین به کمک ارزیابی اولیه یاری وی می توانید پیشنهاد تراپیست مناسب خود را دریافت کنید.

یاری وی برای ارائه بهترین خدمات مشاوره روانشناسی از روانشناسان برتر و مطرح ایرانی ساکن ایران و سایر کشورها استفاده می‌کند تا کاربران از مشاوری با فرهنگ و زبان مادری یکسان بهره‌مند شوند.

بله؛ رواشناسانی که در یاری وی فعالیت می‌کنند از فیلتر‌های تخصصی عبور می‌کنند و با معیارهایی همچون دانش، تخصص و تجربه سنجیده می‌شوند. همچنین تمامی روانشناسان یاری وی دارای پروانه سازمان نظام روان شناسی کشور می‌باشند.

خیر نمی‌توانید همزمان از دو جلسه استفاده کنید. کیفیت و ارزش مشاوره به تمرکز در اون جلسه است و حتی در واقعیت شما نمی‌توانید همزمان از دو مشاوره استفاده کنید.

در صورتی که روانشناس مورد نظر خود را انتخاب نمودید، باید گزینه رزرو را انتخاب کنید. سپس سوال مورد نظر را تایپ کنید (البته این گزینه اختیاریه) بعد روز مورد نظر، یکی از بازه‌ها را انتخاب کنید و در انتها دکمه ثبت رزرو را بزنید. سپس تا 12 ساعت منتظر تایید مشاور خود باشید.

درصورتی که جلسه رزرو شده را از دست بدین کل مبلغ جلسه از حساب کاربری شما کم میشه. برای تغییر زمان جلسه به زمان دیگر، باید حتما تا 24 ساعت قبل از شروع جلسه‌ مشاوره، این موضوع به پشتیبانی یاری‌وی اطلاع داده شود. توجه داشته باشید در صورتی که تغییر زمان و یا کنسلی جلسه پس از 24 ساعت تا قبل از زمان مشاوره از سمت شما اطلاع رسانی شود، ۵۰٪ هزینه جلسه از شما کسر می‌گردد.

بله برای رزرو باید هزینه را پرداخت کنید. نگران نباشید؛ اگر مشاور ساعت پیشنهادی شما رو رد کرد، پول در حساب کاربری شما نزد ما محفوظ می‌ماند تا بهترین روانشناس را انتخاب کنید و بعد از اتمام جلسه از حساب کاربری شما کسر می‌گردد.

پول شما به هیچ وجه کم نمیشه و در حساب کاربری شما محفوظ می ماند تا بتوانید با همان روانشناس در زمانی دیگر یا از روانشناس دیگری بهره ببرید.

پرداخت هزینه از طریق پرتال PayPal انجام میشه. هزینه هر جلسه قبل از شروع جلسه دریافت میشه. هم به صورت پکیج می‌توانید پرداخت کنید (شامل تخفیف میشه و نیازی به پرداخت مکرر در صورت برگزاری چند جلسه نیست) یا مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

بله شامل تخفیف مناسبی میشه و از کیف پول خود هر زمانی که مناسب میدونید می‌توانید استفاده کنید و محدودیتی ندارید.

تمامی خدمات ما بر بستر اینترنت هست و بدون اینترنت خدماتی ارائه نمی‌شود.

متاسفانه نه؛ با توجه به برنامه ریزی سامانه یاری وی اکثر ساعات تراپیست ها رزرو شده می باشد و امکان انتقال بخشی از جلسه به زمان دیگر وجود ندارد. می توانید برای جلسه آتی از طریق رزرواسیون اقدام نمایید.

در راستای محرمانگی اسرار شما در یاری وی مکالمات شما ذخیره نمی‌شود و هیچ فرد دیگری به اطلاعات شما دسترسی ندارد. در آرشیو جلسات صرفا گزارش جلسه اعم از تاریخ و ساعت جلسه و میزان جلسه با روانشناس مشخص، نمایش داده می‌شود که شما بتوانید برنامه ریزی بهتری برای جلسات خود داشته باشید.

گزارش جلسات شامل زمان جلسه و نام تراپیست در قسمت آرشیو جلسات قابل مشاهده است ولی به منظور رعایت محرمانگی اسرار شما، هیچ یک از جزئیات جلسات ذخیره نمی‌شوند.

تمام تلاش تیم یاری وی ارائه بهترین خدمت به شماست و این موضوع مستلزم ارتقای کیفیت خدمات ماست که شما عزیزان با نظر دادن و نشان دادن نقاط قوت و ضعف می‌توانید به عنوان عضوی از این تیم به ما کمک کنید.

متاسفانه نه؛ چونکه ما تحلیل‌های خود را بر پایه نظرات شما گذاشتیم و تغییر در نظرسنجی ابهام و خطای زیادی در تحلیل‌های ما ایجاد می‌کند.

تمام تلاش ما پاسخگویی منظم و دقیق می‌باشد با این حال اگر نتوانستید ارتباط مناسب برقرار کنید در قسمت ارتباط با پشتیبانی در صفحه خانه خود، پیام یا درخواست خودتان رو ثبت کنید تا در اسرع وقت تیم یاری وی با شما ارتباط برقرار کند.

تیم پشتیبانی یاری وی با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما می‌باشد. ارتباط با پشتیبانی در صفحه اصلی سایت و همچنین در صفحه خانه خود قابل مشاهده می‌باشد. با این حال اگر نتوانستید ارتباط مناسب برقرار کنید در قسمت ارتباط با پشتیبانی در صفحه خانه خود، پیام یا درخواست خودتون رو ثبت کنید تا در اسرع وقت تیم یاری وی با شما ارتباط برقرار کند.